Dowcip nr 1182

Komisja wojskowa. - Nowak! - Jestem! - Majtki w dół i pochylić się! Rekrut posłusznie pochylił się i czeka. Lekarz katem oka zerknął i dalej wypełnia formularz - Podnieście jajka! Poborowy pochylony, zacisnął zęby, poczerwieniał, z pod ściany doszedł go delikatny chichot siedzących pielęgniarek. - Jajka podnieście! Zacisną pięści, aż kłykcie pobielały, zsiniał z wysiłku, i ciężko począł oddychać. - Nie mogę! - wycharczał ostatkiem sił. Lekarz popatrzył zza okularów - RĘKOMA!

Komisja wojskowa.   | Dowcip 1182 w MegaCzad.pl

Zobacz podobne dowcipy

Dowcip nr 1988

Zespół naukowców badał kameleona. Postawili zatem zwierzę na czerwonym kawałku materiału - w mgnieniu oka kameleon stał się czerwony. Następnie, naukowcy postawili kameleona na żółtym kawałku materiału - kameleon stał się żółty. Podobne testy przeprowadzono dla materiałów o różnych kolorach - zielonym, niebieskim, brązowym. Na koniec eksperymentu naukowcy rozsypali kolorowe konfetti i postawili na nim kameleona. Ku zdziwieniu naukowców kameleon westchnął ciężko, odwrócił łeb w ich stronę i powiedział: - Weźcie wy się wszyscy odpierdolcie?

Dowcip nr 7205

Idzie ksiądz ulicą obok komisariatu policji i zobaczył na drodze rozjechanego zdechłego psa. Bez namysłu wchodzi na komisariat i krzyczy do siedzących policjantów: - Wy tu sobie bezczynnie siedzicie, a na drodze leży zdechły pies! Jeden z policjantów na to: - Hehe.. ja to myślałem, że wy jesteście od pogrzebów. Wszyscy się śmieją, a ksiądz na to: - Przyszedłem powiadomić najbliższą rodzinę.

Dowcip nr 2729

Blondynka wypełnia wniosek o wydanie duplikatu karty. Zacina się na polu "przyczyna". Doradca podpowiada jej: - Napisze pani "trzy razy nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN". Blondynka pisze: "Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN. Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN. Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN."

Dowcip nr 3863

Pani się pyta klasy pod koniec lekcji: - Kto doszedł w trakcie lekcji? Na to Jasiu się zgłasza i mówi: - Ja, 2 razy!

Dowcip nr 588

Babcia robi pierogi, spadł jej jeden surowy pierożek:- k**wa!A Jasio pyta:- Babciu a co to znaczy k**wa?- to taki pierożekJasio poszedł na górę i słyszy, że jego rodzice się kłócą, tata mówi do mamy:- Ty suko!- Tato co to znaczy suka?- To taka miła osoba.Jasio schodzi na dół do babci, a babci znów spadł surowy pierożek a Jasio na to:- Suko k**wa ci spadła.

Dowcip nr 5942

Dziewczyna z chłopakiem siedzą popijając piwo z butelek. Dziewczyna zamyślona głaszcze butelkę posuwistym ruchem w górę i w dół w jej szerszej części. - O czym myślisz? - spytał chłopak. - O moim byłym chłopaku. - Pomyśl trochę o mnie. - Dobrze - powiedziała dziewczyna gładząc szyjkę od butelki...

Dowcip nr 8317

Siedzi baca na kamieniu i wali się kamieniem w głowę. Podchodzi do niego turysta i się pyta: - Baco co robicie? - Narkotyzuje się. Turysta idzie dalej i widzi kolejnego bacę siedzącego na kamieniu i walącego się kamieniem w głowę. - Baco co robicie? - Narkotyzuje się. Turysta idzie dalej i widzi bacę siedzącego na stercie kamieni: - Baco co robicie? - Narkotyki sprzedaję.

Dowcip nr 3426

Co robi blondynka na dnie oceanu? Czeka na walenie.

Dowcip nr 3855

Jasiu narysował na kancie ławki pszczołę. Pani pomyślała, że ta pszczoła jest prawdziwa i chciała ja zabić przy czym złamała sobie rękę. Od razu w ten sam dzień Jasiu dostał wezwanie rodziców. Pani nauczycielka rozmawia z mamą Jasia a ojciec zniecierpliwiony czeka. W końcu po dłuższej chwili wstał i powiedział: - Jak Jasiu na drzwiach narysował gołą babę to przez tydzień drzazgi z ch*ja wyciągałem.

Dowcip nr 8034

Leży pod łóżkiem i nazywa się na P? PAPEĆ A leży pod łóżkiem i nazywa się na D? DRUGI PAPEĆ