Dowcip nr 3177

- Słuchaj Jasiu, zadam Ci zagadkę. W którym miejscu jajka są najbardziej gorące? - pyta się kolega Jasia. - Nie wiem. - Na patelni, oczywiście! - Eee, głupia zagadka. - Dlaczego? - Bo nie ma idioty, który by usiadł gołym tyłkiem na gorącą patelnię.

- Słuchaj Jasiu, zadam Ci zagadkę.... | Dowcip 3177 w MegaCzad.pl

Zobacz podobne dowcipy

Dowcip nr 419

- Kochanie idź do sklepu i kup parówki, jak będą jajka to kup dziesięć. - Dzień dobry, są jajka? - Są - To poproszę dziesięć parówek

Dowcip nr 802

Pewna para w średnim wieku z północnej części USA, zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę i mieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop i pojechał o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie: Do: Moja ukochana żona Temat: Jestem już na miejscu. - Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maila do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco.

Dowcip nr 2698

- Co to za zagadka: "Mały ptaszek, duża klatka?" - Kulturysta.

Dowcip nr 3939

Jasiu: chciałbym choć raz być na twoim miejscu tato! Tata: a co byś w tedy zrobił? Jasiu: dałbym swemu synkowi 30zl na lody i ciastka.

Dowcip nr 3438

W przedziale pociągu jedzie Polak, Rusek, Francuz, matka z córką. Po pewnym czasie pociąg wjeżdża w tunel. W ciemności słychać cmok i trzask. Oto co myślą sobie osoby w przedziale: Matka: Ale mam porządną córkę, któryś ja pocałował, a ona go w pysk... Córka: Ale mam głupią matkę, frajer ją pocałował, a ona go w pysk... Francuz: Ale mi się udało, pocałowałem ją, a w pysk dostał kto inny... Rusek: Co jest? Najpierw mnie całują, a potem biją... Polak: Wy się tam całujcie, a ja Ruskiemu i tak wpie*.*lę!

Dowcip nr 4694

Co robi głupia ryba gdy pada deszcz? Chowa się pod mostem!

Dowcip nr 8276

- Jakie zdolności są najbardziej cenione u mężczyzn? - Zdolności płatnicze.

Dowcip nr 8795

Adwokat zwraca się do klienta: Mam dla Pana złą i dobrą wiadomość. Analiza DNA wykazała że na miejscu zbrodni znaleziono pańską krew. Oj to źle....A ta dobra? cholesterol i cukier w normie.

Dowcip nr 3855

Jasiu narysował na kancie ławki pszczołę. Pani pomyślała, że ta pszczoła jest prawdziwa i chciała ja zabić przy czym złamała sobie rękę. Od razu w ten sam dzień Jasiu dostał wezwanie rodziców. Pani nauczycielka rozmawia z mamą Jasia a ojciec zniecierpliwiony czeka. W końcu po dłuższej chwili wstał i powiedział: - Jak Jasiu na drzwiach narysował gołą babę to przez tydzień drzazgi z ch*ja wyciągałem.

Dowcip nr 7449

Jedzie facet pociągiem. Zgłodniał, poszedł do Warsu, wciągnął fasolkę po bretońsku. Wraca do przedziału, ale po chwili czuje, że fasolka zaczyna mu jeździć po żołądku. Wychodzi z przedziału i zmierza w kierunku toalety. Naciska klamkę. Zajęte. Przechodzi do sąsiedniego wagonu. Nieczynne. Szybszym już krokiem przechodzi cały wagon do następnego WC. Zajęte. Biegiem do kolejnego ustępu. Nieczynne. Znów zajęte. Nieczynne. Nieczynne. Zajęte... Na ostatnich nogach facet wraca do swojego przedziału, w którym siedzi dwóch pasażerów. Koleś błagalnym głosem: - Panowie, błagam, siła wyższa, pozwólcie, ja tu w kąciku, na gazetę... Panowie patrzą po sobie z niesmakiem, ale trudno. OK. Jeden z nich wychodzi na korytarz, drugi otwiera okno, staje przy nim i zapala papierosa. Facet skulony w kącie: - Proszę pana, ale tu jest przedział dla niepalących.