Dowcip nr 3407

- Jasiu - mówi pani nauczycielka - czy wierzysz w życie pozagrobowe? - Nie. Dlaczego? - Bo przed szkołą stoi twój dziadek, na którego pogrzeb zwolniłeś się wczoraj z lekcji.

Oceń dowcip:
Podziel się:
- Jasiu - mówi pani nauczycielka -... | Dowcip 3407 w MegaCzad.pl

Zobacz podobne dowcipy

Dowcip nr 1827

Na werandzie siedzą sobie w bujanych fotelach dziadek z babcią. Nagle babcia wali dziadka w łeb tak, że ten spada z werandy prosto w krzaki. Dziadek, wyczołgując się, pyta ze zdumieniem: - A to za co było? - A za to, że masz małego ptaszka! Dziadek wgramolił się na werandę, usiadł w swoim fotelu bujanym, i po chwili nagle: łup! - babcię w głowę. Tym razem ona ląduje w krzakach. - A to za co?! - pyta babcia. - A za to, że wiesz, że są w różnych rozmiarach.
Podziel się:

Kawał nr 8812

Na werandzie siedzą sobie w bujanych fotelach dziadek z babcią. Nagle babcia wali dziadka w łeb tak, że ten spada z werandy prosto w krzaki. Dziadek, wyczołgując się, pyta ze zdumieniem: - A to za co było? - A bo wku.wia mnie to, że masz małego ptaszka! Dziadek wgramolił się na werandę, usiadł w swoim fotelu bujanym, i po chwili nagle: łup! - babcię w głowę. Tym razem ona ląduje w krzakach. - A to za co?! - pyta babcia. - A bo wku.wia mnie to, że wiesz, że są w różnych rozmiarach.
Podziel się:

Żart nr 8044

Biegnie Jasio z kanistrem na stacje benzynową. Dobiega zdyszany i prosi do pełna. Sprzedawca pyta: - Co! Pali się? - Tak, szkoła, ale coś jakby przygasa.
Podziel się:

Dowcip nr 557

- Wczoraj dostałem od żony sms-a ?Gdzie ty k**wa jesteś??- Pamiętasz kochanie tego jubilera, u którego widziałaś taki piękny naszyjnik ostatnio?- Tak!- Piję w barze obok
Podziel się:

Kawał nr 5777

Przed salą od filmów w kinie stoi szesnaście blondynek. Kasjer zaciekawiony dlaczego tak stoją gdy seans się już dawno zaczął postanawia je spytać. - Dlaczego tu tak stoicie? - Bo patrz tam jest tabliczka ze można wchodzić od osiemnastu a nas jest szesnaście.
Podziel się:

Żart nr 7705

Na lekcji czeskiego nauczycielka pyta Jasia: - Jak jest po czesku zając? - Polny popierdalacz
Podziel się:

Dowcip nr 7081

W wojsku kapral tłumaczy nową grę zręcznościową: - Ustawiamy się wszyscy w kole, odbezpieczamy granat i rzucamy go nawzajem do siebie. - A co dzieje się z tym, u którego granat eksploduje? - Ten wypada z gry.
Podziel się:

Kawał nr 4435

Dwie blondynki stoją na przystanku. Jedzie tramwaj. Jedna pyta się drugiej: - Do którego wagonu wsiadamy? - Do tego, który przyjedzie pierwszy.
Podziel się:

Żart nr 7212

- Co zrobicie, gdy zobaczycie człowieka za burtą? - pyta oficer majtka podczas inspekcji. - Rzucę mu kolo ratunkowe i ogłoszę alarm: "Człowiek za burtą!". - Dobrze! A jeśli rozpoznacie w tym tonącym waszego oficera? - Którego?
Podziel się:

Dowcip nr 1715

W basenie, przy szpitalu dla wariatów, topi się jeden z pacjentów. Na ratunek skoczył mu drugi i go uratował. Po tym całym wydarzeniu bohaterski pacjent jest wezwany do lekarza. - Pana postawa świadczy o tym, ze jest pan już całkowicie zdrowy i może pan wracać do domu. Mam jednak smutna wiadomość, ten człowiek któremu uratował pan życie powiesił się w łazience. Na to pacjent dumnie: - Ja go tam powiesiłem, żeby wysechł
Podziel się:

Kawał nr 1810

Rozmowa dwóch facetów: - Ożeniłeś się? - Ożeniłem. - Jak tam życie seksualne? - Rentowe. - Rentowe? - Tak, coś tam mi daje raz w miesiącu, ale to za mało...
Podziel się:

Żart nr 1406

- Zenek, chciałabym uatrakcyjnić nasze życie seksualne. - Ok, Helena. Jak? - Wyobraź sobie, że jestem dziewczyną z agencji. - Hmm...a można koleżanki obejrzeć?
Podziel się: