Dowcip nr 6853

Wybory w latach 50-tych. Na ścianie wisi portret Stalina. Przyciąga uwagę starszej, niedowidzącej babci: - O! Piłsudski. - Nie Piłsudski, towarzyszko, tylko Josif Wisarionowicz Stalin. - A co on takiego zrobił ten Stalin? - On wygnał Niemców z Polski. - Dałby Bóg, pogoniłby i Ruskich.

Oceń dowcip:
Podziel się:
Wybory w latach 50-tych.  | Dowcip 6853 w MegaCzad.pl

Zobacz podobne dowcipy

Dowcip nr 8147

W pewnym mieście zorganizowano zawody w piciu napoju narodowego. (Teraz mówi komentator na tych zawodach.) - Proszę państwa na scenę wychodzi zawodnik francuski, będzie pil napój narodowy Francji tj. wino butelkami. I pierwsza, druga, ..., piąta i złamał się, złamał się zawodnik francuski. - Ale na scenę wchodzi zawodnik polski, będzie pil napój narodowy Polski tj. żytnią butelkami, no i pierwsza, druga, ..., dziesiąta i złamał się, złamał się zawodnik polski. - Ale na scenę wychodzi główny faworyt zawodnik rosyjski, będzie pil napój narodowy Rosji tj. bimber czerpakiem prosto z wiadra. No i pierwszy czerpak, drugi, ..., piętnasty i złamał się, złamał się czerpak zawodnik rosyjski będzie pil bimber prosto z wiadra.
Podziel się:

Kawał nr 1398

Pijany mężczyzna zaprosił do swojego nowego mieszkania kilku znajomych. Oprowadza ich po pokojach, wreszcie wchodzą do sypialni, a tu na ścianie wisi wielki gong z brązu. Zdziwiony kolega pyta się, cóż to takiego. Właściciel wyjaśnia: - Wiecie, to jest mówiący zegar! Potem chwyta za wielki młot i uderza z całej siły w gong. Nagle zza ściany słychać głos: - Ja pie**olę, jest czwarta nad ranem!!!
Podziel się:

Żart nr 4563

Kiedy odbyły się pierwsze w wiecie wybory według komunistycznego wzorca? W raju, gdy Pan Bóg stworzył kobietę, przyprowadził ją do Adama i powiedział: - "Wybierz sobie żonę"
Podziel się:

Dowcip nr 7611

Wsiada Jasiu do autobusu. Stoi koło siedzącej starszej pani. Jasio zaciekawiony, patrzy się cały czas na nią. Wreszcie pani się odzywa: - Chłopcze, chcesz orzeszka? - Tak Podziękował i zjadł orzeszka. Na drugi dzień ma miejsce taka sama sytuacja. Również na trzeci dzień dzieje się tak samo, więc Jasiu się pyta: - Skąd ma pani tyle orzeszków? - Z tofifi
Podziel się:

Kawał nr 8344

Kowalski przyszedł do Nowaka i mówi: - żona zdała prawo jazdy - jak jeździ? - jak piorun, przyciąga ją każde drzewo
Podziel się:

Żart nr 91

Trzej uczestnicy konferencji w Jałcie częstują się papierosami. Na srebrnej papierośnicy Churchilla jest wygrawerowany napis: "Premierowi Churchillowi - Jerzy VI". Skromna, papierośnica Roosevelta nosi napis "Prezydentowi USA - naród". Na ciężkiej, złotej papierośnicy Stalina jest napis: "Księciu Januszowi Radziwiłłowi - Potoccy"
Podziel się:

Dowcip nr 588

Babcia robi pierogi, spadł jej jeden surowy pierożek:- k**wa!A Jasio pyta:- Babciu a co to znaczy k**wa?- to taki pierożekJasio poszedł na górę i słyszy, że jego rodzice się kłócą, tata mówi do mamy:- Ty suko!- Tato co to znaczy suka?- To taka miła osoba.Jasio schodzi na dół do babci, a babci znów spadł surowy pierożek a Jasio na to:- Suko k**wa ci spadła.
Podziel się:

Kawał nr 3210

Babciu co ty tam masz? - pyta Jasio zaglądając babci pod spódnicę. - Kotka wnusiu Jasio biegnie do dziadka i krzyczy: - Dziadku, dziadku a babci usiadła na kotka aż mu język wyszedł.
Podziel się:

Żart nr 8596

Jaki jest szczyt radzieckiej medycyny? Stalin wieczne żywy.
Podziel się:

Dowcip nr 5422

Mówi baca do bacy: - Wiesz co? Jeśli zjesz ten owczy bobek to dam ci 5 zł. Drugi baca zjada bobek i bierze 5 zł. Potem mówi do tego pierwszego: - Jeśli zjesz ten owczy bobek to dam ci 5 zł. Pierwszy baca zjada bobek i bierze 5 zł. Potem pierwszy mówi: - Wiesz? Chyba żeśmy najedli się tych bobków na darmo.
Podziel się:

Kawał nr 4478

Twoja stara jest taka stara ze wisi piątkę Mojżeszowi.
Podziel się:

Żart nr 5566

Wchodzi baba do domu, patrzy a tam mąż wisi. - Co ty robisz? - Wieszam się - A dlaczego pod pachy? - Bo jak dałem na szyję to mnie dusiło!
Podziel się: