Kawały o Bacy

Jeżeli znasz dowcip o bacy którym chciałbyś podzielić się z światem dodaj go i przekonaj się czy jest czadowy. Oceniaj dowcipy aby wybrać najlepsze z najlepszych.

Dowcip nr 7910

- Baco, czy pokażecie nam Giewont? - pytają turyści. - Jo. Widzita tom pirwszom górke? - Tak. - To nie je Giewont. A widzita tom drugom górke? - Tak. - To tyz nie je Giewont. A widzita tom trzeciom górke? - Nie. - To je właśnie Giewont.
Podziel się:

Kawał nr 4514

Siedzi Baca na górce i buja się. Podchodzi turysta i pyta się Bacy: - Baco, co robisz? - Waham się. - Jak to się wahasz? - Ano panoczku byłem wczoraj ze starą na weselu. Dostałem po mordzie, ukradli mi portfel i zegarek, a starą zgwałcili a na dodatek zaprosili jeszcze na poprawiny. - I co? - pyta się turysta. Idziecie? - Stara chce iść ale ja się jeszcze waham.
Podziel się:

Żart nr 2679

Baca trzyma swoją teściową nad przepaścią i tak rzece: - Mój dziad zarąbał swoją teściową ciupaską, mój ojciec swoją teściową powiesił, a jo Cie kochom to Cie puscom wolno!
Podziel się:

Dowcip nr 7225

Wieczorem przychodzi baca do I-szego sekretarza gminnej POP i mówi, że chce koniecznie zapisać się do partii. Sekretarz mówi, że trzeba pół roku próby. Na to baca: - Albo mnie tyrozki zopisecie, albo nie chce w ogóle. - Ależ baco, powiedzcie, chociaż dlaczego. - Jak mnie zopisecie to powim. - Ale baco, nie mogę was zapisać, skoro nie znam nawet motywacji. Po godzinnej konwersacji w tym stylu sekretarz skapitulował i zapisał bacę do partii. - No to powiedzcie baco teraz, dlaczego tak nagle zachciało wam się do partii? - No, tera powim. Psychodza jo do chołupy i wchodzę do swojego pokoju a tam widza, moja żona w moim łóżku z kochankiem. No to posedł jo do kuchni, golnął se kielicha i posedł do drugiego pokoju, a tam widza córka w łóżku z gachem. No to wrócił jo do kuchni, golnął se drugiego kielicha i se powidzioł: JO WAM k**wy WSTYDU NAROBIE!
Podziel się:

Kawał nr 7397

Turysta mówi do bacy: - Baco, dach Wam cieknie. - No wiem. - To dlaczego go nie naprawiacie? - Bo pada. - A jak nie pada? - To nie cieknie.
Podziel się:

Żart nr 3580

Przechodzi młodzieniec, widzi bacę siedzącego na kamieniu i mówi: - ahoj baco! Co tak siedzicie? - a hoj Cię to obchodzi?!
Podziel się:

Dowcip nr 8621

Idzie baca łąką. Zobaczył coś w trawie. Schylił się, powąchał, posmakował i mówi: - Jak to dobrze, że w to GÓWNO nie wdepnąłem!
Podziel się:

Kawał nr 7506

Idzie baca i ciągnie łańcuch. Przechodzi turysta i mówi: Baco co tak ciągniecie ten łańcuch? A baca mówi: A co mom go pchać?
Podziel się:

Żart nr 2878

Baca trzyma teściową nad przepaścią i mówi: - Mój dziodek, to teściową zadzgoł nożykiem, mój ojciec teściową powiesił w stodole, a ja cie gadzino puszczom wolno...
Podziel się:

Dowcip nr 2606

Baca stanął przed sądem, został oskarżony o posiadanie broni bez zezwolenia. - Baco - mówi sędzia - co macie na swoją obronę? - Czołg w stodole! - odpowiada hardo baca.
Podziel się: