Kawały o blondynce

Jeżeli znasz dowcip którym chciałbyś podzielić się z światem dodaj go i przekonaj się czy jest czadowy.
Oceniajcie dowcipy ponieważ najsłabsze kawały będą usuwane automatycznie.

Dowcip nr 2371

Podjeżdża BMW pod blok, wysiada dres i wrzeszczy: - Jolkaaa! Na balkon na piątym piętrze wypada teflonowa blondynka. - Co? - Zrób se grę wstępną, zaraz przyjdę.
Podziel się:

Kawał nr 7160

Młody mąż wraca do domu z pracy patrzy, a jego żona blondynka spazmatycznie szlocha. - Czuję się okropnie - mówi do niego - Prasowałam twój garnitur i wypaliłam wielką dziurę na tyle twoich spodni. - Nie przejmuj się tym - pociesza ją mąż - Pamiętasz, mam drugie spodnie do tego garnituru. - Tak, na szczęście! - mówi żona wycierając łzy - Dzięki temu mogłam naszyć łatę.
Podziel się:

Żart nr 8162

Blondynka startuje w teleturnieju. Prowadzący zadaje pytanie: - Myli się tylko raz? Blondynka udaje, że myśli, myśli ... i odpowiada: - Brudasy.
Podziel się:

Dowcip nr 8675

Dlaczego Blondynka nosi worek foliowy na głowie? - Bo zawsze chciała wystąpić w reklamówce.
Podziel się:

Kawał nr 4210

Blondynka wraca do domu z rozmowy o pracę. Jej chłopak pyta: - I co? Dostałaś tę posadę windziarki? - Nie! Nie umiałam zapamiętać trasy!
Podziel się:

Żart nr 5804

- Jaka jest idealna blondynka? - Metr wzrostu, bez zębów i płaska głowa do postawienia kufla z piwem.
Podziel się:

Dowcip nr 2308

Po co blondynka stawia wieczorem na stoliku nocnym dwie szklanki: jedną z wodą, drugą pustą? - Bo nie wie, czy rano będzie się jej chciało pić, czy nie.
Podziel się:

Kawał nr 3141

Blondynka nabrała ochoty na obejrzenie jakiegoś dobrego pornograficznego filmu. Poszła do wypożyczalni i wybrała tytuł, który podobał się jej najbardziej. Wraca do domu, włącza wideo, wygodnie rozsiada się na kanapie i nic. Zdenerwowana dzwoni do wypożyczalni: - Przed chwilą wzięłam od was kasetę i jest zepsuta. - Proszę mi opisać, co się dzieje. - Obraz cały czas śnieży i słychać tylko jakieś szumy. - Proszę podać tytuł filmu. - "Czyszczenie głowic".
Podziel się:

Żart nr 8711

Dlaczego blondynka trzyma głowę na piecu? Bo chce mieć ciepłe myśli.
Podziel się:

Dowcip nr 8380

Dlaczego Bóg stworzył blondynkę? Bo owca nie potrafi przynieść piwa z lodówki. Dlaczego Bóg stworzył brunetkę? Blondynka też tego nie potrafi.
Podziel się:

Kawał nr 2361

Dlaczego blondynka kładzie na telewizor papryczkę chili? Żeby regulować ostrość ekranu.
Podziel się:

Żart nr 3102

Policja zatrzymuje blondynkę za szybką jazdę. Policjant do niej: - Proszę okazać dowód rejestracyjny Blondynka nie rozumie o co mu chodzi. Po chwili policjant tłumaczy a następnie prosi o okazanie prawa jazdy. Ta jednak nie rozumie. Po chwili policjant rozpina rozporek, a blondynka mówi: - Co? Znowu mam dmuchać w alkomat?
Podziel się:

Dowcip nr 6033

Gdzie idzie blondynka jak zachoruje? - Do doktora Oetkera.
Podziel się:

Kawał nr 2338

Facet baraszkuje w łóżku z piękna blondynką. Nagle dziewczyna pyta: - Ale nie masz AIDS, co? - Oczywiście, że nie! - Dzięki Bogu! Nie chciałabym znowu tego złapać.
Podziel się:

Żart nr 6984

Która samobójczyni spadnie pierwsza: brunetka, czy blondynka? - Brunetka bo blondynka zabłądzi.
Podziel się:

Dowcip nr 2153

Małżonkowie wyjeżdżając na wczasy nad morze, chcąc uatrakcyjnić sobie pobyt uzgodnili, że będą mogli zdradzić się po dwa razy. W drodze powrotnej żona nie wytrzymuje i pyta męża: - I co, zdradziłeś mnie? - Tak, zgodnie z umowa - dwa razy. - Z kim? - Raz z brunetką i raz z blondynką. A ty? - Też dwa razy. Raz z załogą statku i raz z jednostką wojskową.
Podziel się:

Kawał nr 7492

W zatłoczonym autobusie stoi blondynka. Obok niej stoi starsza kobieta trzymająca się poręczy u góry. Pod pachami ma włosy niegolone od dziecka. Nagle blondynka do niej mówi: - O, co za baletnica! Nie może pani tej nogi wyżej założyć?
Podziel się:

Żart nr 6569

Blondynka pyta męża: - Czy Ty uważasz, że jestem głupia? A mąż na to: - Nie, ale mogę się mylić!
Podziel się: