Dowcip nr 7426

Po czym poznać, że blondynka używała komputera? - po śladach korektora na monitorze.
Podziel się:

Kawał nr 4084

- Co robi blondynka po stosunku? 1. Otwiera drzwi samochodu 2. Idzie do domu 3: Mówi "Dzięki, chłopcy!" 4: Mówi "Czy wszyscy gracie w tej samej drużynie?" 5: Mówi "Kim byli ci wszyscy faceci?"
Podziel się:

Żart nr 8194

Przychodzi blondynka do sklepu radiowego, aby zakupić radio. - Mamy wyśmienite radia japońskie - mówi ekspedient. - Nie, dziękuję, nie znam japońskiego - odpowiada blondynka.
Podziel się:

Dowcip nr 3111

Naukowcy wynaleźli maszynę, która robi bzzzz gdy ktoś mówi kłamstwo. Przychodzą trzy kobiety: blondynka, brunetka i ruda. Wchodzi brunetka do pomieszczenia w którym jest przyrząd i mówi: - myślę że jestem piękna - BZZZZZZZ!!!!! Wchodzi ruda: - myślę że jestem mądra - BZZZZZZ!!!! Wchodzi blondynka: - myślę ... - BZZZZ!!!!
Podziel się:

Kawał nr 8029

Blondynka chce dostać duplikat karty kredytowej, zawiesiła się przy polu powód. Więc doradca jej mówi: - Niech pani napisze: Trzy razy nieprawidłowo wprowadziłam kod pin . Blondynka pisze: - Nieprawidłowo wprowadziłam kod pin, Nieprawidłowo wprowadziłam kod pin, Nieprawidłowo wprowadziłam kod pin.
Podziel się:

Żart nr 6922

- Blondynka idzie przez ulicę ze świnią pod pachą. Przechodzień pyta - Skąd to masz? Świnia odpowiada: - Wygrałam na loterii.
Podziel się:

Dowcip nr 6966

Blondynka przychodzi do chłopaka i mówi: - Czemu dziewczyny nie mają zarostu? - Kotku jesteś za głupia żeby to zrozumieć!
Podziel się:

Kawał nr 8110

- Jaki jest zew godowy blondynki? - Jestem taaaaka pijaaana... - Jaki jest zew godowy brzydkiej blondynki? - Mówiłam, że jestem pijana, do cholery!!! - Jaki jest zew godowy brunetki? - Czy ta blondynka już sobie poszła?
Podziel się:

Żart nr 2854

Pracodawca zatrudnia blondynkę: - Proszę pani, potrzebujemy przede wszystkim ludzi odpowiedzialnych... - To się doskonale składa - odpowiada blondynka. - W poprzednim zakładzie pracy ilekroć coś się stało zawsze mówili, że to ja jestem odpowiedzialna.
Podziel się:

Dowcip nr 3442

Przychodzi blondynka do banku i mówi, że wylatuje na wakacje za granicę i prosi o kredyt w wysokości 3000 zł na 2 tygodnie. Urzędnik prosi ją o przedstawienie jakiegoś zabezpieczenia pod pożyczkę. Blondi wyjmuje kluczyki od Jaguara stojącego przed bankiem. Po sprawdzeniu wszystkiego, bank zgadza się na przyjęcie samochodu pod zastaw. Pracownik banku odbiera kluczyki i odprowadza samochód do podziemnego garażu w banku. Po 2 tygodniach blondynka oddaje dług w wysokości 3000 zł i odsetki 22,50 zł. Urzędnik bankowy mówi: - Cieszymy się, że jest Pani multimilionerką. Zastanawia nas, po co zawracała Pani sobie głowę pożyczką na 3000 zł? - A gdzie znalazłabym w Warszawie parking strzeżony dla Jaguara na 2 tygodnie za 22,50 złotych? - odpowiada blondi.
Podziel się:

Kawał nr 5927

Siedzi blondynka i widzi coś na ręce: - Kto ty jesteś? - pyta blondynka? - Mózgojad. - A czego szukasz? - Pożywienia
Podziel się:

Żart nr 675

Przychodzi blondynka do spowiedzi i mówi: -Prosze księdza, mój chłopak jest skurwysynem. -Dlaczego? - ksiądz pyta. -Bo trzymał mnie za rękę. - odpowiada blondynka. -O tak? - ksiądz łapie za ręke i pyta. -Tak -Ale to nie znaczy, że jest skurwysynem. -Ale prosze księdza, on mnie całował - blondynka kontynuuje. -O tak? - ksiądz całuje blondynkę i pyta. -Tak -Ale to nie znaczy, że jest skurwysynem Blondynka nie daje za wygraną i mówi: -Prosze księdza, on dotykał moich piersi Ksiądz łapie blondynkę za piersi i pyta: -o tak? -Tak -Ale to nie znaczy, że jest skurwysynem Blondynka dalej próbuje udowodnić plebanowi swoją racje: -Ale prosze księdza, on wkładał swojego penisa we mnie Ksiądz wkłada swoje prącie w kobietę i pyta: -o tak? -Tak, och tak! -Ale to nie czyni go skurwysynem. -Prosze księdza, ale on zaraził mnie HIVem. -A to skurwysyn!
Podziel się:

Dowcip nr 1047

Jest pogrzeb... Trumna w dole, ludzie rzucają kwiaty... Nagle coś uderzyło w trumnę. Ludzie patrzą po sobie. Blondynka stojąca przy dole mówi: - Przepraszam bardzo, kwiaciarnia była zamknięta, kupiłam bombonierkę.
Podziel się:

Kawał nr 2352

Do tramwaju wsiada blondynka i siada na miejscu inwalidy. Po chwili podchodzi kanar i pyta: - Dlaczego pani siedzi na miejscu inwalidy?? - Bo ja jestem jak inwalida - odpowiada blondynka - Jakoś nie widzę - na to kanar - może mi to pani wytłumaczyć? - Widzi pan, miesiąc temu opuścił mnie mąż, a ja bez ch*ja jak bez ręki!
Podziel się:

Żart nr 7924

Dlaczego Blondi skacze z wieży Eiffla??? Hmmm... Hmmm... Hmmm... Nie mam pojęcia! Bo chce sprawdzić, czy jej podpaski mają skrzydełka!
Podziel się:

Dowcip nr 1332

W autobusie na jednym z krzeseł siedzi blondynka, a obok stoi starsza pani z dzieckiem. Babcia świdruje dziewczynę wzrokiem, w końcu nie wytrzymuje i mówi: - Może by tak pani ustąpiła miejsca? - Nie mogę - dziewczyna na to. - A dlaczego? - Jestem w ciąży! - Hmm, w ciąży, akurat. I taki płaski brzuch? A długo jest pani w ciąży? - Pół godziny! Jeszcze mi się nogi trzęsą!
Podziel się:

Kawał nr 3261

Dlaczego na komputerze widać ślady korektora ? Odp. Bo siedziała przy nim... KTO? ... blondynka
Podziel się:

Żart nr 4520

Blondynka była na treningu piłki nożnej. Przychodzi do domu i mówi do męża: - Kochanie! Dzisiaj strzeliłam 2 bramki! - ooo i jaki był wynik? - dwa do zera... - ooo wspaniale! - ...dla przeciwnej drużyny ..
Podziel się: