Dowcip nr 5199

W windzie stoi facet i blondynka. Facet się pyta: - Na drugie? - Iwona.
Podziel się:

Kawał nr 7602

Dlaczego blondynka, kiedy idzie spać stawia na szafce dwie szklanki: jedną z wodą a drugą bez wody? Bo nie wie czy w nocy będzie jej się chciało pić czy nie.
Podziel się:

Żart nr 2748

Jedna blondynka mówi do drugiej: - Wiesz, w tym trzęsieniu ziemi zginęło sto osób, wyobrażasz sobie, sto osób... Druga jej odpowiada: - To straszne. Na stare to będzie milion
Podziel się:

Dowcip nr 4541

Przychodzi blondynka na komisariat i żali się policjantowi, że zamknęła samochód a kluczyki zostawiła w środku. Policjant wyjmuje drucik z kieszeni i pokazuje blondynie jak otworzyć auto. Po kilku minutach przychodzi inny policjant i śmieje się do rozpuku. Policjant, który siedzi za biurkiem pyta go: - Czemu tak się śmiejesz? - Bo przed komisariatem stoi blondynka i otwiera auto drucikiem. - No i co cię w tym tak śmieszy? Sam jej to poradziłem. - Nic, tylko, że druga siedzi w środku i woła: bardziej lewo, nie, bardziej w prawo.
Podziel się:

Kawał nr 4836

- Co ma wspólnego blondynka z torami kolejowymi? - Były kładzione na obszarze całego kraju...
Podziel się:

Żart nr 3685

Przychodzi blondynka do lekarza i krzyczy: - Panie doktorze! Pomocy! Trzmiel mnie użądlił. - Spokojnie zaraz posmarujemy maścią. - Ale jak go Pan posmaruje, skoro on już poleciał? - Posmaruję tam gdzie Panią użądlił. - To było tam w parku na ławce. - Posmaruję tę część ciała, w którą Cię użądlił! - Aaa.. To było trzeba tak od razu. To tu w palec. - A który to konkretnie? - Skąd mam to wiedzieć. Wszystkie trzmiele wyglądają podobnie.
Podziel się:

Dowcip nr 1381

Blondynka jedzie samochodem autostradą A2. Udało jej się włączyć radio i tam słyszy: "Podajemy ważny komunikat dla kierowców jadących autostradą A2. Według wiarygodnych, przed chwilą otrzymanych informacji, autostradą ową jedzie samochód w przeciwnym kierunku". Blondyna spogląda przez okno swojego samochodu i mruczy do siebie: - I to niejeden!
Podziel się:

Kawał nr 8294

Blondynka do blondynki: - Chcesz krówkę? - Nie dzięki, jestem wegetarianką!
Podziel się:

Żart nr 2729

Blondynka wypełnia wniosek o wydanie duplikatu karty. Zacina się na polu "przyczyna". Doradca podpowiada jej: - Napisze pani "trzy razy nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN". Blondynka pisze: "Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN. Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN. Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN."
Podziel się:

Dowcip nr 4619

Dlaczego blondynka wsadza piersi do mikrofali? Grzeje mleko.
Podziel się:

Kawał nr 7330

- Co robi blondynka gdy dostaje narty wodne? - Szuka pochyłego jeziora.
Podziel się:

Żart nr 5560

Dlaczego blondynka skacząc z 10 piętra przeżyje? -Złapie się krawężnika.
Podziel się:

Dowcip nr 7214

BIEG NA 1KM Stoi na starcie brunetka szatynka blondynka. Biegną. Przebiegły 100m szatynka zemdlała. 500m. 999m blondynka sie zmęczyła i zawróciła.
Podziel się:

Kawał nr 5528

Dlaczego blondynka czołga się po super markecie? - Bo szuka niskich cen.
Podziel się:

Żart nr 2337

Przychodzą dwie blondynki do sklepu. Jedna mówi: - Poproszę zeszyt w kółka. Sprzedawca na to: - Niestety, ale nie ma takich zeszytów. Są tylko w kratkę, w linię lub czyste. Blondynka odchodzi, na to druga mówi: - Ale ona głupia, chciała zeszyt w kółka. - No cóż - mówi sprzedawca - różni są ludzie. No ale co dla pani? - Poproszę globus Krakowa.
Podziel się:

Dowcip nr 3448

Blondynka do blondynki: -Pożyczysz 10 zł. A ona na to -Od kogo?
Podziel się:

Kawał nr 6979

Zdenerwowana blondynka krzyczy do boya hotelowego: - Pan sobie myśli że jak jestem ze wsi, to może mnie Pan wsadzić do tak małego pokoju? - Ależ proszę Pani, jedziemy na razie windą.
Podziel się:

Żart nr 2331

Eliminacje do finału miss Polonia. Prowadzący wskazuje dłonią trzy kandydatki: - Pani, pani i... pani! - I jeszcze ja, ja!! - krzyczy pewna blondynka. - No dobrze, to jeszcze pani - zgadza się prowadzący - Ubierać się i do domu!
Podziel się: