Dowcip nr 6905

- Ile ogierów zmieści się do czteroosobowego samochodu? - Cztery. Dwóch do przodu i dwóch do tyłu. - A ile klaczy zmieści się do tego samego auta? - Żadna, bo siedzą w nim już ogiery.
Podziel się:

Kawał nr 497

Pani pyta Jasia: - Jasiu powiesz jakieś zdanie w trybie oznajmującym? - Koń ciągnie wóz. - Brawo! A teraz przekształć to zdanie tak aby było zdaniem rozkazującym. - Wio!
Podziel się:

Żart nr 4338

Ida 2 blondynki po ulicy i jedna ma BOMBĘ. Druga się pyta: - co się stanie jak ta BOMBA wybuchnie? - spokojnie mam drugą
Podziel się:

Dowcip nr 7414

Co to jest szyja? - Kawał kija do podtrzymywania ryja Co to są nogi? - Dwa słupy do podtrzymywania d*py Co to są uszy? - Dwa klapki do podtrzymywania czapki.
Podziel się:

Kawał nr 4325

Jak się nazywa mucha bez ucha? M....
Podziel się:

Żart nr 7506

Idzie baca i ciągnie łańcuch. Przechodzi turysta i mówi: Baco co tak ciągniecie ten łańcuch? A baca mówi: A co mom go pchać?
Podziel się:

Dowcip nr 2792

Jasiu chwali się kolegom: - Jestem silny jak byk, bo jem dużo mięsa. Na to jeden ze słuchaczy: - Wątpię. Ja na przykład jem dużo ryb, a nie umiem pływać.
Podziel się:

Kawał nr 7915

Jadą wariaci autobusem. W pewnej chwili autobus stanął. Kierowca zagląda pod maskę. Podchodzi do niego wariat i mówi: - Ja wiem co się stało, ja wiem co się stało! - Spadaj wariacie, idź pobaw się z kolegami. I tak ze 3 razy. Za 4 razem nie wytrzymał i zrezygnowany pyta: - No to co się stało? - Autobus sie zepsuł.
Podziel się:

Żart nr 3607

Pani Katechetka opowiada dzieciom, że Bóg jest wszędzie. Na to Jaś pyta: - A czy jest u Kowalskich w piwnicy? - No pewnie, że jest. - A gówno prawda bo Kowalscy nie mają piwnicy.
Podziel się:

Dowcip nr 8259

Co robi pająk w komputerze? Szuka swojego miejsca w sieci.
Podziel się:

Kawał nr 8162

Blondynka startuje w teleturnieju. Prowadzący zadaje pytanie: - Myli się tylko raz? Blondynka udaje, że myśli, myśli ... i odpowiada: - Brudasy.
Podziel się:

Żart nr 8675

Dlaczego Blondynka nosi worek foliowy na głowie? - Bo zawsze chciała wystąpić w reklamówce.
Podziel się:

Dowcip nr 3302

Dziennikarz pyta cyrkowego akrobatę: - Proszę zdradzić, jak osiągnął pan tak olbrzymi sukces w tak trudnym zawodzie? - To proste. Gdy rano budzę się, od razu wypijam buteleczkę wódki, tak zwaną "małpeczkę". W południe znów wypijam "małpeczkę" i po obiadku jeszcze jedną. Wieczorem, przed samym występem wypijam ostatnią "małpeczkę" i jak już jestem na arenie, to te wszystkie małpki wychodzą ze mnie!
Podziel się:

Kawał nr 4693

Jasio wchodzi na lekcję języka polskiego: - Jasiu, tu mogą przebywać tylko inteligentne osoby. - To co pani tu robi? - pyta zdziwiony Jasio.
Podziel się:

Żart nr 5901

Facet do żony czule: - Koteczku, pieseczku, żabciu, małpeczko! Żona na to: - ZOO dwie ulice dalej.
Podziel się:

Dowcip nr 3353

Mąż do żony: - Kochanie, nie mogę znaleźć herbaty! - Ty beze mnie to z niczym byś sobie nie poradził! Herbata jest w apteczce, w puszce po kakao, z nalepką sól.
Podziel się:

Kawał nr 2878

Baca trzyma teściową nad przepaścią i mówi: - Mój dziodek, to teściową zadzgoł nożykiem, mój ojciec teściową powiesił w stodole, a ja cie gadzino puszczom wolno...
Podziel się:

Żart nr 7092

Co łączy wino z urwisem? - Jedno i drugie prędzej czy później trzeba będzie zlać.
Podziel się: