Dowcip nr 1451

16 blondynek stoi pod kinem i nie wchodzą do sali.Po chwili przychodzi kasjer biletów i pyta -Dlaczego panie nie wchodzą? Jedna z blondynek odpowiada: -Bo ten film jest od 18-u
Podziel się:

Kawał nr 2741

Chuck Norris korzysta z dublerów. W scenach płaczu.
Podziel się:

Żart nr 1492

Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dzieciństwa. Jednak jeden z nich niestety jest częściowo sparaliżowany, potrzebuje trochę pomocy w codziennym życiu. Pewnego dnia siedzą u niego na werandzie, sparaliżowany mówi: - Wiesz, co, mam pytanie - czy naprawdę jesteś moim przyjacielem? - No jasne stary, znamy się od dziecka, wiesz, ze zrobiłbym dla ciebie wszystko! - Wiem, mój przyjacielu, wiem. Miałbym wiec do ciebie małą prośbę czy przyniósłbyś mi z piętra skarpetki? Robi się trochę chłodno, a jak wiesz, Janie jestem w stanie tego zrobić. - Stary, w ogóle nie ma o czym mówić. Skoczyłbym dla ciebie w ogień. - Dziękuje ci mój przyjacielu. Facet idzie na piętro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje oniemiały. Przed oczami rozpościera mu się cudowny widok - dwie córki jego przyjaciela, młode, piękne jak marzenie, ubrane jedynie w bieliznę. Facet nie może oderwać wzroku, targają nim wyrzuty sumienia - w końcu to córki jego najlepszego przyjaciela, jednak w końcu poddaje się instynktom i mówi: - Wasz ojciec przysłał mnie, żebym się z wami przespał. - Niemożliwe! - mówi jedna. - Nieprawdopodobne! - mówi druga. - No cóż, jeśli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnię. Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy... - Obie? - Tak, tak, obie! Dzięki, stary!
Podziel się:

Dowcip nr 985

Leży teściowa na łożu śmierci, stan agonalny, oczy w słup itd. Przy łóżku siedzi równie skupiony zięć i wpatruje się w teściową. Nagle do pokoju wpada mucha i zaczyna latać z kąta w kąt, a teściowa oczami za muchą wodzi - mucha w lewo, ona oczami w lewo, mucha w prawo,  ona oczami w prawo i tak cały czas. Nagle mocno poirytowany tą sytuacją zięć krzyczy: - Się mamusia nie rozprasza!
Podziel się:

Kawał nr 3347

Chłopaki z policji chcieli napić się wódki, ale mieli tylko piec tysięcy. Postanowili dodać zero z tylu. Ale to było jeszcze mało. Dodali wiec jedynkę na początku. W ten sposób mieli sto pięćdziesiąt tysięcy w jednym banknocie. Ale powstał problem - mogą nie chcieć przyjąć takiego banknotu. Postanowili rozmienić. Ale gdzie? Jeden z nich poszedł do komendanta. Po chwili wraca zadowolony i mówi: - Komendant rozmienił na polowe!!!
Podziel się:

Żart nr 4210

Blondynka wraca do domu z rozmowy o pracę. Jej chłopak pyta: - I co? Dostałaś tę posadę windziarki? - Nie! Nie umiałam zapamiętać trasy!
Podziel się:

Dowcip nr 4771

Jaki jest szczyt szczytów? Gówno na Mount Everest.
Podziel się:

Kawał nr 5804

- Jaka jest idealna blondynka? - Metr wzrostu, bez zębów i płaska głowa do postawienia kufla z piwem.
Podziel się:

Żart nr 2308

Po co blondynka stawia wieczorem na stoliku nocnym dwie szklanki: jedną z wodą, drugą pustą? - Bo nie wie, czy rano będzie się jej chciało pić, czy nie.
Podziel się:

Dowcip nr 3141

Blondynka nabrała ochoty na obejrzenie jakiegoś dobrego pornograficznego filmu. Poszła do wypożyczalni i wybrała tytuł, który podobał się jej najbardziej. Wraca do domu, włącza wideo, wygodnie rozsiada się na kanapie i nic. Zdenerwowana dzwoni do wypożyczalni: - Przed chwilą wzięłam od was kasetę i jest zepsuta. - Proszę mi opisać, co się dzieje. - Obraz cały czas śnieży i słychać tylko jakieś szumy. - Proszę podać tytuł filmu. - "Czyszczenie głowic".
Podziel się:

Kawał nr 2585

Przychodzi kobieta w ciąży do lekarza na prześwietlenie brzucha. Lekarz się odzywa: - Mam dobrą i złą wiadomość. - To ja wolę złą na początek - mówi kobieta. - Pani dziecko jest rude. - A dobra? - Nie żyje.
Podziel się:

Żart nr 616

Przychodzi facet do lakarza i skarży sie że ma czerwonego penisa. Lekarz pyta: - Uprawia pan seks? - Tak. Z żona mniej więcej 3 razy dziennie - odpowiada facet. - 3 razy dziennie .. no to .. - Ale panie doktorze! - przerywa mu pacjent. Ale oprócz tego mam jeszcze 5 kochanek! - 5 kochanek? - dziwi się lekarz. - A jak często Pan z nimi współżyje? - Codziennie po 2 razy! - odpowiada pacjent - No panie kochany! Po takiej ilości stosunków penis ma prawo być czerwony! - Panie doktorze! Kamień spadł mi z serca! A już myślałem że to od masturbacji!
Podziel się:

Dowcip nr 4749

- Czy słyszałeś przypowieść o blond-wilku, który wpadł we wnyki kłusownika? - Tak, odgryzł sobie trzy nogi i nadal był uwięziony.
Podziel się:

Kawał nr 2564

Wpada Jasiu do domu szczęśliwy jak pół litra. Ojciec ogląda świadectwo i mówi: - Durniu! Same pały, a Ty się cieszysz?! - Jeszcze tylko wpie..ol i wakacje!!
Podziel się:

Żart nr 267

- Kochanie, co sądzisz o seksie analnym? - Jak dla mnie ok. - Już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko? - No przecież umówilismy się, że nie będę się wtrącać w to, corobisz z kolegami?
Podziel się:

Dowcip nr 4841

Idzie pijany przez miasto. Uderza w jeden słup, w drugi słup, w trzeci.... Myśli: Jeszcze dwa i będę w domu.
Podziel się:

Kawał nr 4724

Spóźniony gość biegnie na pociąg i się modli: - Boże nie pozwól bym się spóźnił na ten pociąg, od niego zależy całe moje przyszłe życie zawodowe. Nagle się potyka i wali mordą o chodnik, podnosi się i mówi: - Dobra, ale nie musisz mnie od razu popychać.
Podziel się:

Żart nr 6559

Czemu na świecie są białe koty? Żeby murzyn też mógł mieć pecha.
Podziel się: