Dowcip nr 7789

Po czym można rozpoznać czy kobieta nosi rajstopy? Jak pierdnie to jej puchną uda.

Oceń dowcip:
Podziel się:

Kawał nr 116

Jasiu pyta mamy: - Mamo, czy byłem planowanym dzieckiem? - Ojca spytaj. - Jakiego ojca? - No, właśnie.

Oceń dowcip:
Podziel się:

Żart nr 7953

Jasiu biegnie do babci i krzyczy: - Babciu, babciu a dziadek poszedł utopić kota! - Jasiu i bardzo dobrze ten kot był nieuleczalnie chory. - Tak wiem ale kot już wrócił a dziadek jeszcze nie!

Oceń dowcip:
Podziel się:

Dowcip nr 8785

- Małgosiu, chcę się rozwieść ... - O nie, Janku ! Nie ma mowy … wdowę brałeś, więc i wdowę zostawisz !!!

Oceń dowcip:
Podziel się:

Kawał nr 112

Jasio dostał nowy rower od taty. Na następny dzień jeździ nim dookoła domu i mówi: - Mamo zobacz jadę na jednym kole. - Dobrze synku tylko uważaj. - Mamo zobacz jadę bez trzymania kierownicy. - Jasiu tylko uważaj. - Mamo zobacz jeżdżę bez zębów.

Oceń dowcip:
Podziel się:

Żart nr 113

Chłopak z dziewczyną na pierwszej randce. Dziewczyna jak to zwykle bywa zadaje mnóstwo pytań: - A czy ty masz jakieś wady? - Tak - odpowiada chłopak - jestem szczery. - Wiesz co, ale mi się wydaje, że szczerość to nie wada... - Chuj mnie obchodzi co ci się wydaje.

Oceń dowcip:
Podziel się:

Dowcip nr 114

Jaś chwali się kolegom, że umie bezbłędnie odczytać czasze słońca. - A jak w nocy rozpoznajesz, która jest godzina? - pytają koledzy. - Otwieram okno i głośno krzyczę. Zawsze ktoś odpowie: "Co za debil wrzeszczy o drugiej w nocy?!"

Oceń dowcip:
Podziel się:

Kawał nr 8786

Dlaczego kobiety uwielbiają buty ? Niezależnie od tego ile przytyją, te zawsze będą pasowały

Oceń dowcip:
Podziel się:

Żart nr 111

Pan Władek wraca po alkoholowym przyjęciu do domu. Puka do drzwi. - To ty, Władek? - pyta się przez drzwi żona. Odpowiada jej milczenie, więc wraca do łóżka. Po chwili znowu słyszy pukanie. - Władek, czy to ty pukasz? Cisza, więc żona na dobre udaje się na spoczynek. Rano otwiera drzwi i widzi swojego męża na wycieraczce, trzęsącego się z zimna. - Władziu, to ty pukałeś w nocy? - Ja... - To dlaczego nie odpowiadałeś na moje pytania? - Jak to nie odpowiadałem? Kiwałem głową.

Oceń dowcip:
Podziel się:

Dowcip nr 8787

Szef do spóźnionej pracownicy: Pani Małgorzato, zauważyłem, że dziś znów spóźniła się Pani do pracy o godzinę ! - Jestem już od ponad godziny, tylko parkowałam

Oceń dowcip:
Podziel się:

Kawał nr 8784

- Jak to się stało, że więzień uciekł celi? - Miał klucz, panie naczelniku - Komu go ukradł? Strażnikowi? - Nie ukradł go, tylko uczciwie wygrał w karty.

Oceń dowcip:
Podziel się:

Żart nr 81

Wraca ze szkoły do domu Jasiu. - Tato, tato pani zadała pytanie i tylko ja się zgłosiłem. - Tak? Brawoooo, a jakie to było pytanie? - Kto nie odrobił zadania domowego?

Oceń dowcip:
Podziel się: